Oss 5
Dette er bloggen til Mathilde (5år), Henriette (13 år), Joakim (14 år), Peter og Anita. Her blogger vi om vår (mer eller mindre) spennende hverdag.
søndag 31. august 2008
lørdag 30. august 2008
torsdag 28. august 2008
Tilbake i barnehagen
Mathilde er frisk og tilbake i barnehagen. Siden hun egentlig skulle være ferdig med innkjøringen ville barnehagetanten at vi skulle prøve med en litt lengre dag i dag. Så nå er jeg på vei hjem for å gjøre klart til bursdagsfeiringen til Henriette, og så blir det spennende å se når de ringer fra barnehagen.
tirsdag 26. august 2008
mandag 25. august 2008
Mathildes første dag i barnehagen
I dag var det tid for barnehagestart. Mathilde var feberfri i natt og i morges så vi tok sjansen.

Tone som var den som hadde innkjøringen tok med seg ei jente til inn slik at det var rolig for Mathilde. Her har Vilde laget pizza og vi andre nyter "maten" :)
Den første dagen til Mathilde gikk over all forventning. Mamma og pappa var kjempestolte! Mathilde må nok dessverre tilbringe morgendagen hjemme. Feberen gikk opp igjen i kveld og hun begynner å bære preg av å ha hatt feber i flere dager. Vi ringte legevakten og de ville at vi skulle dra til fastlegen i morgen for å ta blodprøver av henne... Får håpe det gir seg snart, stakkars vesla vår.
(Blogget av Anita)
(Blogget av Anita)